Moax

moax
Movie Buff - 151 Film Ratings
Member Since: 07 Oct 2016
Location: Austria
Bio: Dont get triggered everything above 60 is ALRIGHT

more Recent Ratings

70 31% Rogue One: A Star Wars Story (2016) - Rated 09 Feb 2017
75 42% Gangs of New York (2002) - Rated 21 Nov 2016
90 93% Alien (1979) - Rated 21 Nov 2016
75 42% Donnie Darko (2001) - Rated 20 Nov 2016
86 82% No Country for Old Men (2007) - Rated 11 Nov 2016
70 31% Doctor Strange (2016) - Rated 11 Nov 2016
80 54% The Last Emperor (1987) - Rated 27 Oct 2016
82 67% Tinker Tailor Soldier Spy (2011) - Rated 26 Oct 2016
60 13% Con Air (1997) - Rated 08 Oct 2016
65 20% Saw (2004) - Rated 08 Oct 2016