Modaal

modaal
Movie Buff - 368 Film Ratings
Member Since: 31 Mar 2017
Location: Iran

more Recent Ratings

94 72% Two Days, One Night (2014) - Rated 26 Feb 2019
94 72% Three Monkeys (2008) - Rated 26 Feb 2019
79 27% Creed (2015) - Rated 25 Feb 2019
95 76% Amélie (2001) - Rated 23 Feb 2019
93 67% The Favourite (2018) - Rated 23 Feb 2019
96 81% Shoplifters (2018) - Rated 22 Feb 2019
96 81% Goodfellas (1990) - Rated 20 Feb 2019
86 40% When Harry Met Sally... (1989) - Rated 20 Feb 2019
85 37% Cloverfield (2008) - Rated 20 Feb 2019
64 18% The Umbrellas of Cherbourg (1964) - Rated 17 Feb 2019