Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mohammad0065

Movie Buff - 225 Film Ratings

Member Since: Jun 26, 2018

Location: Iran

more Recent Ratings
Check out mohammad0065's...
80 88% Hercules (2014) - Mar 07, 2019
85 95% Jigsaw (2017) - Mar 07, 2019
70 50% London Has Fallen (2016) - Mar 07, 2019
75 72% Outsider (1997) - Mar 07, 2019
80 88% Twilight (2008) - Mar 07, 2019
90 98% The Twilight Saga: Eclipse (2010) - Mar 07, 2019
65 32% The Nun (2018) - Mar 07, 2019
70 50% The Keeping Hours (2017) - Mar 07, 2019
60 22% Insidious (2010) - Mar 07, 2019
80 88% Warlock (1959) - Mar 07, 2019