mohsenrezaie

mohsenrezaie
Flick Fan - 19 Film Ratings
Member Since: 25 Mar 2019
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 76% Stalker (1979) - Rated 28 Jun 2019
80 55% Wild Tales (2014) - Rated 28 Jun 2019
78 44% The Truman Show (1998) - Rated 13 Jun 2019
85 68% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 12 Jun 2019
80 55% Arrival (2016) - Rated 12 Jun 2019
90 89% Se7en (1995) - Rated 11 Jun 2019
68 10% Annihilation (2018) - Rated 06 Jun 2019
75 26% Gladiator (2000) - Rated 06 Jun 2019
75 26% Crash (2005) - Rated 06 Jun 2019
77 39% Contact (1997) - Rated 06 Jun 2019