mollyfreja

mollyfreja
Flick Fan - 76 Film Ratings
Member Since: 29 May 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 51% I Shot Andy Warhol (1996) - Rated 09 Nov 2012
81 70% Vera Drake (2004) - Rated 14 Oct 2012
77 44% To Rome with Love (2012) - Rated 14 Oct 2012
75 28% Liberal Arts (2012) - Rated 14 Oct 2012
80 65% Blue Valentine (2010) - Rated 16 Sep 2012
82 76% (500) Days of Summer (2009) - Rated 31 Jul 2012
78 51% Martha Marcy May Marlene (2011) - Rated 16 Jul 2012
76 38% Secretary (2002) - Rated 16 Jul 2012
88 96% Good Bye Lenin! (2003) - Rated 03 Jul 2012
78 51% The Virgin Suicides (2000) - Rated 14 Jun 2012