momaroria76

momaroria76
Flick Fan - 42 Film Ratings
Member Since: 15 Feb 2012
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 67% Gladiator (2000) - Rated 15 Feb 2012
90 95% Love Actually (2003) - Rated 15 Feb 2012
50 21% Tropic Thunder (2008) - Rated 15 Feb 2012
85 84% The Green Mile (1999) - Rated 15 Feb 2012
90 95% Se7en (1995) - Rated 15 Feb 2012
80 67% The Blair Witch Project (1999) - Rated 15 Feb 2012
20 3% Donnie Darko (2001) - Rated 15 Feb 2012
75 47% The Hunt for Red October (1990) - Rated 15 Feb 2012
75 47% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 15 Feb 2012
65 32% Armageddon (1998) - Rated 15 Feb 2012