moment

moment
Movie Buff - 162 Film Ratings
Member Since: 17 Feb 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 34% Ice Age (2002) - Rated 24 Feb 2018
99 99% 12 Angry Men (1957) - Rated 23 Feb 2018
87 86% Back to the Future (1985) - Rated 21 Feb 2018
80 70% Super 8 (2011) - Rated 21 Feb 2018
86 82% Yes Man (2008) - Rated 21 Feb 2018
30 16% Rocky (1976) - Rated 21 Feb 2018
86 82% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 21 Feb 2018
80 70% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Feb 2018
68 48% Rush (2013) - Rated 20 Feb 2018
90 92% The Truman Show (1998) - Rated 20 Feb 2018