mondaymovie

mondaymovie
Flick Fan - 68 Film Ratings
Member Since: 18 Sep 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 77% The Curious Case of Benjamin Button (2008) - Rated 18 Sep 2012
80 46% March of the Penguins (2005) - Rated 18 Sep 2012
85 52% Thank You for Smoking (2006) - Rated 18 Sep 2012
100 92% Schindler's List (1993) - Rated 18 Sep 2012
90 63% The Bourne Identity (2002) - Rated 18 Sep 2012
85 52% Cast Away (2000) - Rated 18 Sep 2012
75 38% Lost in Translation (2003) - Rated 18 Sep 2012
90 63% The Red Violin (1998) - Rated 18 Sep 2012
90 63% Amadeus (1984) - Rated 18 Sep 2012
90 63% The Sound of Music (1965) - Rated 18 Sep 2012