monkeybanjo

monkeybanjo
Movie Buff - 235 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: Switzerland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

43 10% The Mummy (1999) - Rated 03 Aug 2013
93 88% 28 Days Later (2002) - Rated 03 Aug 2013
87 61% Kitchen Stories (2003) - Rated 03 Aug 2013
91 80% American History X (1998) - Rated 03 Aug 2013
92 85% Rear Window (1954) - Rated 03 Aug 2013
80 42% Blade Runner (1982) - Rated 03 Aug 2013
89 68% High Fidelity (2000) - Rated 03 Aug 2013
84 50% The Bourne Identity (2002) - Rated 03 Aug 2013
88 66% Heat (1995) - Rated 03 Aug 2013
93 88% Fear and Loathing in Las Vegas (1998) - Rated 03 Aug 2013