monkeyfruit

monkeyfruit
Movie Buff - 320 Film Ratings
Member Since: 24 Dec 2015
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 44% The Commuter (2018) - Rated 21 Jan 2018
62 64% Argo (2012) - Rated 16 Jan 2018
58 52% Looper (2012) - Rated 16 Jan 2018
50 34% Project X (2012) - Rated 16 Jan 2018
30 12% 2 Fast 2 Furious (2003) - Rated 16 Jan 2018
60 60% Rocky II (1979) - Rated 16 Jan 2018
81 89% Stranger Things (2016) - Rated 13 Jan 2018
78 86% Narcos (2015) - Rated 13 Jan 2018
78 86% Gotham (2014) - Rated 13 Jan 2018
80 88% Game of Thrones (2011) - Rated 13 Jan 2018