moobies

moobies
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2014
Location: ROSEVILLE, ca, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 75% Grindhouse (2007) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Inglourious Basterds (2009) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Goodfellas (1990) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Django Unchained (2012) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Reservoir Dogs (1992) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Pulp Fiction (1994) - Rated 18 Feb 2014
100 75% The Wolf of Wall Street (2013) - Rated 18 Feb 2014
90 28% The Score (2001) - Rated 18 Feb 2014
100 75% GoldenEye (1995) - Rated 18 Feb 2014
100 75% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 18 Feb 2014