mooorina

mooorina
Flick Fan - 90 Film Ratings
Member Since: 16 Oct 2013
Location: Philadelphia, PA, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

78 62% The Shining (1980) - Rated 17 Oct 2013
70 15% Seven Samurai (1954) - Rated 17 Oct 2013
75 41% Hot Fuzz (2007) - Rated 17 Oct 2013
80 76% The Triplets of Belleville (2003) - Rated 17 Oct 2013
78 62% Raiders of the Lost Ark (1981) - Rated 17 Oct 2013
79 66% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 17 Oct 2013
80 76% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Rated 17 Oct 2013
70 15% Garden State (2004) - Rated 17 Oct 2013
80 76% The Departed (2006) - Rated 17 Oct 2013
78 62% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 17 Oct 2013