moovielover

moovielover
Movie Buff - 149 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 62% Bodyguard (2018) - Rated 13 Oct 2019
87 62% The Invisible War (2012) - Rated 06 Oct 2019
86 60% The Incredible Jessica James (2017) - Rated 06 Oct 2019
50 10% The Perks of Being a Wallflower (2012) - Rated 06 Oct 2019
85 54% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 06 Oct 2019
85 54% Amélie (2001) - Rated 06 Oct 2019
75 31% The Departed (2006) - Rated 06 Oct 2019
85 54% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 06 Oct 2019
45 8% Her (2013) - Rated 06 Oct 2019
80 41% Dawn of the Planet of the Apes (2014) - Rated 06 Oct 2019