morazizi

morazizi
Flick Fan - 29 Film Ratings
Member Since: 12 Sep 2017
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

98 84% A Separation (2011) - Rated 12 Sep 2017
100 93% Schindler's List (1993) - Rated 12 Sep 2017
100 93% 12 Angry Men (1957) - Rated 12 Sep 2017
95 75% Shame (1968) - Rated 12 Sep 2017
90 51% Zorba the Greek (1964) - Rated 12 Sep 2017
100 93% The Pianist (2002) - Rated 12 Sep 2017
90 51% Escape from Alcatraz (1979) - Rated 12 Sep 2017
90 51% The Devil's Advocate (1997) - Rated 12 Sep 2017
1% 300 (2007) - Rated 12 Sep 2017
90 51% Irreversible (2002) - Rated 12 Sep 2017