Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
morga549

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: May 13, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
Check out morga549's...
91 70% Burn After Reading (2008) - May 13, 2018
88 52% The Men Who Stare at Goats (2009) - May 13, 2018
90 62% Jarhead (2005) - May 13, 2018
91 70% Generation Kill (2008) - May 13, 2018
87 46% WALL·E (2008) - May 13, 2018
86 36% Silver Linings Playbook (2012) - May 13, 2018
93 80% The Dark Knight (2008) - May 13, 2018
88 52% Adventureland (2009) - May 13, 2018
93 80% Sicario (2015) - May 13, 2018
86 36% A Knight's Tale (2001) - May 13, 2018