Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mori

Flick Fan - 52 Film Ratings

Member Since: Sep 13, 2018

Location: USA

more Recent Ratings
88 59% Toy Story 2 (1999) - Sep 13, 2018
90 77% Django Unchained (2012) - Sep 13, 2018
81 11% G.I. Joe: The Rise of Cobra (2009) - Sep 13, 2018
89 68% Equilibrium (2002) - Sep 13, 2018
93 95% Fight Club (1999) - Sep 13, 2018
89 68% The Amazing Spider-Man (2012) - Sep 13, 2018
87 50% Hero (2002) - Sep 13, 2018
85 35% Red Dragon (2002) - Sep 13, 2018
87 50% Gangs of New York (2002) - Sep 13, 2018
88 59% Rocky II (1979) - Sep 13, 2018