moron

moron
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2009
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% Gangs of New York (2002) - Rated 12 Apr 2009
"not scorseses best but impressive"
70 62% Dead Man (1995) - Rated 12 Apr 2009
"pretty good actually"
60 54% The Running Man (1987) - Rated 12 Apr 2009
"lol arnold"
15 20% The Rundown (2003) - Rated 12 Apr 2009
"embarassing"
93 87% Magnolia (1999) - Rated 12 Apr 2009
"beautiful"
95 95% Blue Velvet (1986) - Rated 12 Apr 2009
"everything filmmaking should be"
40 37% Cabin Fever (2002) - Rated 12 Apr 2009
"best ending ever?"
50 45% Gone Baby Gone (2007) - Rated 12 Apr 2009
"ok, but book was better. yeah i hate when people say that too"
20 29% Road Trip (2000) - Rated 12 Apr 2009
"has its moments but overall terrible"
4% Mr. and Mrs. Smith (2005) - Rated 12 Apr 2009
"ugh"