MorpheusLain

morpheuslain
Movie Buff - 173 Film Ratings
Member Since: 15 Apr 2021
Location: Hungary
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 23% Avatar (2009) - Rated 28 Dec 2021
70 35% Titanic (1997) - Rated 28 Dec 2021
90 81% Terminator 2: Judgment Day (1991) - Rated 28 Dec 2021
90 81% Aliens (1986) - Rated 28 Dec 2021
80 56% The Terminator (1984) - Rated 28 Dec 2021
90 81% The Tree of Life (2011) - Rated 01 Aug 2021
70 35% The New World (2005) - Rated 01 Aug 2021
80 56% The Thin Red Line (1998) - Rated 01 Aug 2021
90 81% Days of Heaven (1978) - Rated 01 Aug 2021
80 56% Badlands (1973) - Rated 01 Aug 2021