Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mortalwombat

Movie Buff - 113 Film Ratings

Member Since: Sep 23, 2020

Location: USA

more Recent Ratings
Check out mortalwombat's...
71 25% Skyfall (2012) - Sep 23, 2020
78 37% Joker (2019) - Sep 23, 2020
90 80% Taxi Driver (1976) - Sep 23, 2020
82 52% American Psycho (2000) - Sep 23, 2020
64 15% Friends (1994) - Sep 23, 2020
97 95% Seinfeld (1989) - Sep 23, 2020
91 84% Oz (1997) - Sep 23, 2020
88 74% Taboo (2016) - Sep 23, 2020
81 49% Peaky Blinders (2013) - Sep 23, 2020
75 31% Vikings (2013) - Sep 23, 2020