mos_basik

mosbasik
Movie Buff - 116 Film Ratings
Member Since: 03 Mar 2020
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

25 1% Olympus Has Fallen (2013) - Rated 06 Feb 2024
73 57% Final Flight of the Osiris (2003) - Rated 06 Feb 2024
40 10% Black Panther (2018) - Rated 06 Feb 2024
63 37% Cruella (2021) - Rated 06 Feb 2024
45 13% The Lorax (2012) - Rated 06 Feb 2024
60 28% Crazy Rich Asians (2018) - Rated 06 Feb 2024
55 21% The Book of Eli (2010) - Rated 06 Feb 2024
75 64% Total Recall (1990) - Rated 06 Feb 2024
85 85% Skhizein (2008) - Rated 06 Feb 2024
95 96% The Tatami Galaxy (2010) - Rated 06 Feb 2024