mossbot

mossbot
Flick Fan - 10 Film Ratings
Member Since: 14 Jun 2013
Location: Nelson, BC, Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30% Long Way Round (2004) - Rated 09 Dec 2017
15% Survivorman (2004) - Rated 09 Dec 2017
10 90% True Stories (1986) - Rated 09 Dec 2017
55% Solaris (1972) - Rated 12 Aug 2017
55% Stalker (1979) - Rated 12 Aug 2017
30% Alice (1988) - Rated 12 Aug 2017
75% The Story of Film: An Odyssey (2011) - Rated 12 Aug 2017
10 90% Samsara (2011) - Rated 12 Aug 2017
55% Jodorowsky's Dune (2014) - Rated 12 Aug 2017
5% Alien: Covenant (2017) - Rated 12 Aug 2017