motfi

motfi
Movie Buff - 347 Film Ratings
Member Since: 26 Feb 2020
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 56% The Peripheral (2022) - Rated 10 Dec 2022
81 35% Memories of Murder (2003) - Rated 13 Aug 2022
89 63% Fahrenheit 9/11 (2004) - Rated 06 May 2021
0% Mission: Impossible 2 (2000) - Rated 30 Apr 2021
90 75% Minari (2020) - Rated 30 Apr 2021
80 30% Soul (2020) - Rated 30 Apr 2021
95 95% The Walking Dead (2010) - Rated 30 Apr 2021
94 91% Peaky Blinders (2013) - Rated 30 Apr 2021
91 84% Dunkirk (2017) - Rated 30 Apr 2021
90 75% The Experiment (2010) - Rated 30 Apr 2021