movamin

movamin
Movie Buff - 163 Film Ratings
Member Since: 11 Dec 2017
Location: France
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 80% Rubber (2010) - Rated 01 Dec 2020
90 61% Primer (2004) - Rated 01 Dec 2020
93 80% The Cottage (2008) - Rated 01 Dec 2020
94 86% Possum (2018) - Rated 01 Dec 2020
89 49% Invasion of the Body Snatchers (1956) - Rated 01 Dec 2020
92 73% Videodrome (1983) - Rated 01 Dec 2020
89 49% Shivers (1975) - Rated 01 Dec 2020
98 99% Dark (2017) - Rated 22 Aug 2020
91 69% Panic Room (2002) - Rated 20 Dec 2019
97 97% Zodiac (2007) - Rated 20 Dec 2019