moviefan1988

moviefan1988
Movie Buff - 112 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a dude who watches a ton of movies

more Recent Ratings

70 50% Sleepy Hollow (1999) - Rated 30 Jun 2019
90 98% Forrest Gump (1994) - Rated 30 Jun 2019
45 5% Escape from L.A. (1996) - Rated 30 Jun 2019
70 50% Behind Enemy Lines (2001) - Rated 30 Jun 2019
65 30% Men in Black III (2012) - Rated 30 Jun 2019
70 50% Network (1976) - Rated 30 Jun 2019
55 12% Scary Movie 4 (2006) - Rated 30 Jun 2019
70 50% Bad Boys II (2003) - Rated 30 Jun 2019
75 73% The Rock (1996) - Rated 30 Jun 2019
50 8% Top Gun (1986) - Rated 30 Jun 2019