moviefanatic

moviefanatic
Flick Fan - 39 Film Ratings
Member Since: 10 Sep 2012
Location: London, London, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Check out my review blog http://themoviereviewerblog.wordpress.com/

more Recent Ratings

90 88% Skyfall (2012) - Rated 24 Nov 2012
80 79% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 23 Sep 2012
10 8% The Hive (2008) - Rated 23 Sep 2012
10 8% Justin Bieber: Never Say Never (2011) - Rated 19 Sep 2012
40 37% Girl with a Pearl Earring (2003) - Rated 18 Sep 2012
70 74% Spider-Man 2 (2004) - Rated 17 Sep 2012
50 51% Girls Gone Dead (2012) - Rated 17 Sep 2012
90 88% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 15 Sep 2012
90 88% Amadeus (1984) - Rated 15 Sep 2012
30 24% Airborne (2012) - Rated 15 Sep 2012