Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
movielover94

Flick Fan - 70 Film Ratings

Member Since: Aug 22, 2012

Location: McHenry, IL, USA

Age: 27

Bio: I Was Born In A Hospital In Evanston, IL Along With My Brother Jesse Krajci.
more Recent Ratings
Check out movielover94's...
100 0% Snake Eyes (1998) - Jan 09, 2020
100 0% A Time to Kill (1996) - Jan 09, 2020
100 0% The Rock (1996) - Jan 09, 2020
100 0% Face/Off (1997) - Jan 09, 2020
100 0% Smokin' Aces (2007) - Jan 09, 2020
100 0% Narc (2002) - Jan 09, 2020
0% The Room (2003) - Jan 09, 2020
0% Showgirls (1995) - Jan 09, 2020
0% Freddy Got Fingered (2001) - Jan 09, 2020
0% Gigli (2003) - Jan 09, 2020