Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
movieman2006

Flick Fan - 17 Film Ratings

Member Since: Apr 7, 2016

Location: USA

more Recent Ratings
Check out movieman2006's...
50 11% Jingle All the Way (1996) - Apr 07, 2016
15 0% The Bridges of Madison County (1995) - Apr 07, 2016
65 52% Repo Man (1984) - Apr 07, 2016
55 23% The Addams Family (1991) - Apr 07, 2016
65 52% Kick-Ass (2010) - Apr 07, 2016
77 88% American Beauty (1999) - Apr 07, 2016
75 82% Memento (2001) - Apr 07, 2016
70 70% There Will Be Blood (2007) - Apr 07, 2016
60 35% Being John Malkovich (1999) - Apr 07, 2016
50 11% Psycho (1960) - Apr 07, 2016