moviesforme

moviesforme
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 17 Jan 2019
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 23% The Truman Show (1998) - Rated 17 Jan 2019
85 39% Giant (1956) - Rated 17 Jan 2019
95 64% Rebel Without a Cause (1955) - Rated 17 Jan 2019
95 64% Sunset Blvd. (1950) - Rated 17 Jan 2019
70 23% Citizen Kane (1941) - Rated 17 Jan 2019
93 57% The Magnificent Seven (1960) - Rated 17 Jan 2019
56 13% Some Like It Hot (1959) - Rated 17 Jan 2019
87 45% The Postman Always Rings Twice (1946) - Rated 17 Jan 2019
60 17% My Darling Clementine (1946) - Rated 17 Jan 2019
75 27% Psycho (1960) - Rated 17 Jan 2019