moviesgalore

moviesgalore
Movie Buff - 251 Film Ratings
Member Since: 08 Mar 2015
Location: Germany
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 47% Serenity (2005) - Rated 08 Jul 2015
80 67% Limitless (2011) - Rated 08 Jul 2015
70 30% X-Men: Days of Future Past (2014) - Rated 08 Jul 2015
80 67% Mad Max: Fury Road (2015) - Rated 01 Jul 2015
70 30% Tomorrowland (2015) - Rated 09 Jun 2015
77 56% Kingsman: The Secret Service (2015) - Rated 05 May 2015
50 4% Jupiter Ascending (2015) - Rated 24 Apr 2015
75 47% Camp X-Ray (2014) - Rated 16 Apr 2015
40 1% Taken 3 (2015) - Rated 12 Apr 2015
65 17% Taken 2 (2012) - Rated 12 Apr 2015