movievortix

movievortix
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 21 Aug 2016
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 51% Insomnia (2002) - Rated 21 Aug 2016
78 48% The Hurt Locker (2009) - Rated 21 Aug 2016
85 55% Foxcatcher (2014) - Rated 21 Aug 2016
80 51% The Weather Man (2005) - Rated 21 Aug 2016
75 45% Memories (1995) - Rated 21 Aug 2016
100 92% Memories of Murder (2003) - Rated 21 Aug 2016
65 41% We Are Your Friends (2015) - Rated 21 Aug 2016
50 32% Fear City (1984) - Rated 21 Aug 2016
75 45% Galaxy Quest (1999) - Rated 21 Aug 2016
60 38% Cronos (1993) - Rated 21 Aug 2016