moviezed

moviezed
Flick Fan - 77 Film Ratings
Member Since: 15 Oct 2015
Location: Canada
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Children of Men (2006) - Rated 15 Oct 2015
75 38% Despicable Me (2010) - Rated 15 Oct 2015
95 94% The Duke of Burgundy (2015) - Rated 15 Oct 2015
65 20% Interstellar (2014) - Rated 15 Oct 2015
75 38% 7 Days in Hell (2015) - Rated 15 Oct 2015
80 52% Rashomon (1950) - Rated 15 Oct 2015
70 27% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 15 Oct 2015
70 27% Ant-Man (2015) - Rated 15 Oct 2015
60 12% Trainwreck (2015) - Rated 15 Oct 2015
90 83% Amy (2015) - Rated 15 Oct 2015