mozsoylar

mozsoylar
Movie Buff - 142 Film Ratings
Member Since: 05 Jul 2017
Location: ?stanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: i do love movies

more Recent Ratings

88 76% The English Patient (1996) - Rated 06 Jul 2017
82 66% The Big Lebowski (1998) - Rated 06 Jul 2017
67 15% Horrible Bosses (2011) - Rated 06 Jul 2017
72 29% Maverick (1994) - Rated 06 Jul 2017
78 48% Zodiac (2007) - Rated 06 Jul 2017
92 92% Dog Day Afternoon (1975) - Rated 06 Jul 2017
80 58% The Fountain (2006) - Rated 06 Jul 2017
78 48% Final Destination (2000) - Rated 06 Jul 2017
72 29% G.O.R.A. (2004) - Rated 06 Jul 2017
75 34% About Schmidt (2002) - Rated 06 Jul 2017