mr18

mr18
Flick Fan - 41 Film Ratings
Member Since: 02 Mar 2014
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

87 82% Gladiator (2000) - Rated 02 Mar 2014
"A stunning visual feast with perfect acting and compelling story"
87 82% Exam (2009) - Rated 02 Mar 2014
"Brilliant!"
93 96% V for Vendetta (2006) - Rated 02 Mar 2014
"Intelligent, philosophical, charismatic, witty...Im running out of adjectives, go watch it! Now!"
99 98% Pulp Fiction (1994) - Rated 02 Mar 2014
"BEST. MOVIE. EVER! Genius, mind bending, a work of art!"
40 6% Dark Shadows (2012) - Rated 02 Mar 2014
"Dumb, boring, uninteresting....waste of time"
25 1% Norbit (2007) - Rated 02 Mar 2014
"MY EYES!! THEY BURN!! ITS AWFUL"
36 3% Grown Ups (2010) - Rated 02 Mar 2014
"Disaster! fart jokes until you puke"
71 31% The Golden Compass (2007) - Rated 02 Mar 2014
61 13% Spider-Man 3 (2007) - Rated 02 Mar 2014
"Oh god! Bad spidey! Bad!"
74 41% Harold and Kumar Go to White Castle (2004) - Rated 02 Mar 2014
"If stoned its the funniest movie ever, if sober its ok"