Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mr. black

Movie Buff - 154 Film Ratings

Member Since: Nov 26, 2017

Location: Turkey

Bio: :)
more Recent Ratings
Check out mr. black's...
91 89% Ahlat Agaci (2018) - Aug 08, 2019
94 92% Winter Sleep (2014) - Aug 07, 2019
65 14% Friends with Benefits (2011) - Aug 06, 2019
100 99% Once Upon a Time in Anatolia (2011) - Aug 05, 2019
74 46% (500) Days of Summer (2009) - Jul 31, 2019
69 27% Forgetting Sarah Marshall (2008) - Jul 30, 2019
80 58% Bohemian Rhapsody (2018) - Jul 23, 2019
87 76% The Big Short (2015) - Jul 19, 2019
75 49% Kaybedenler Kulübü (2011) - Jul 18, 2019
90 86% The Wolf of Wall Street (2013) - Jul 17, 2019