mrasith

Bio: twitter.com/hzraskolnikov
Recent Ratings
Check out mrasith's...
85 46% | Laurence Anyways (2012) - Apr 25, 2020 |
80 31% | Melancholia (2011) - Apr 25, 2020 |
20 1% | Underwater (2020) - Apr 24, 2020 |
60 15% | The Gentlemen (2020) - Apr 24, 2020 |
100 98% | The Sopranos (1999) - Apr 24, 2020 |
85 46% | Rush (2013) - Apr 14, 2020 |
80 31% | Bates Motel (2013) - Apr 14, 2020 |
90 72% | Sex, Lies, and Videotape (1989) - Apr 14, 2020 |
50 11% | The Call of the Wild (2020) - Apr 04, 2020 |
72 22% | The Platform (2019) - Apr 02, 2020 |