Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mrburaksakar

Film Freak - 725 Film Ratings

Member Since: Dec 25, 2014

Location: İstanbul, Turkey

more Recent Ratings
Check out mrburaksakar's...
83 92% Babel (2006) - Dec 10, 2019
60 50% Ad Astra (2019) - Dec 09, 2019
79 86% Marriage Story (2019) - Dec 09, 2019
80 88% The Irishman (2019) - Dec 09, 2019
90 98% Oldboy (2003) - Nov 06, 2019
54 40% Powder (1995) - Nov 05, 2019
60 50% The Farewell (2019) - Nov 03, 2019
71 72% The Best Offer (2013) - Nov 02, 2019
76 81% Nuh Tepesi (2018) - Nov 01, 2019
51 35% Cinayet Süsü (2019) - Nov 01, 2019