mrcarmicheal

mrcarmicheal
Flick Fan - 52 Film Ratings
Member Since: 01 Jan 2018
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20% Saban Oglu Saban (1977) - Rated 15 Mar 2024
43% Süt kardesler (1976) - Rated 14 Mar 2024
43% Titane (2021) - Rated 13 Mar 2024
70% Punch-Drunk Love (2002) - Rated 13 Mar 2024
43% Sicario (2015) - Rated 13 Mar 2024
20% Evil Dead Rise (2023) - Rated 13 Mar 2024
70% I'm Thinking of Ending Things (2020) - Rated 13 Mar 2024
20% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 13 Mar 2024
43% Palm Springs (2020) - Rated 13 Mar 2024
0% Venom (2018) - Rated 13 Mar 2024