mrcnt1918

mrcnt1918
Movie Buff - 122 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 7% The Nutty Professor (1996) - Rated 22 Aug 2021
85 73% Phenomenon (1996) - Rated 22 Aug 2021
10 7% Dumb and Dumber (1994) - Rated 22 Aug 2021
65 39% The Number 23 (2007) - Rated 22 Aug 2021
10 7% Step Brothers (2008) - Rated 22 Aug 2021
95 92% The Martian (2015) - Rated 22 Aug 2021
85 73% White House Down (2013) - Rated 22 Aug 2021
85 73% Logan (2017) - Rated 22 Aug 2021
55 31% The Big Lebowski (1998) - Rated 22 Aug 2021
75 54% The Mighty Ducks (1992) - Rated 22 Aug 2021