mrcold

mrcold
Movie Buff - 136 Film Ratings
Member Since: 23 May 2010
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

50 9% Lethal Weapon 3 (1992) - Rated 20 Jun 2010
70 29% Shrek 2 (2004) - Rated 20 Jun 2010
100 97% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 20 Jun 2010
75 40% White Men Can't Jump (1992) - Rated 20 Jun 2010
70 29% Conan the Destroyer (1984) - Rated 20 Jun 2010
50 9% Something's Gotta Give (2003) - Rated 20 Jun 2010
70 29% Léon: The Professional (1994) - Rated 20 Jun 2010
70 29% Hollow Man (2000) - Rated 20 Jun 2010
80 59% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 20 Jun 2010
60 15% Star Trek: The Motion Picture (1979) - Rated 20 Jun 2010