Mr.Curiosity

mrcuriosity
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 11 Jan 2014
Location: Istanbul, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 20% Mother of Tears (2007) - Rated 30 Sep 2017
80 34% Inferno (1980) - Rated 30 Sep 2017
90 64% Suspiria (1977) - Rated 30 Sep 2017
70 12% Mother! (2017) - Rated 30 Sep 2017
70 12% It (2017) - Rated 30 Sep 2017
80 34% It (1990) - Rated 30 Sep 2017
78 26% The Dark Tower (2017) - Rated 30 Sep 2017
76 23% The Neon Demon (2016) - Rated 09 Sep 2016
75 20% The Shallows (2016) - Rated 09 Sep 2016
98 86% American History X (1998) - Rated 08 Nov 2014