mrhitchcock

mrhitchcock
Movie Buff - 110 Film Ratings
Member Since: 16 May 2017
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 94% Barton Fink (1991) - Rated 05 Feb 2018
90 61% World Cinema (2007) - Rated 05 Feb 2018
95 84% No Country for Old Men (2007) - Rated 05 Feb 2018
88 50% Inside Llewyn Davis (2013) - Rated 05 Feb 2018
76 16% Bridge of Spies (2015) - Rated 05 Feb 2018
80 22% Hail, Caesar! (2016) - Rated 05 Feb 2018
85 33% Fargo (1996) - Rated 05 Feb 2018
92 70% Night of the Living Dead (1968) - Rated 05 Feb 2018
88 50% All the President's Men (1976) - Rated 02 Feb 2018
95 84% Alien (1979) - Rated 02 Feb 2018