mrhunter

mrhunter
Flick Fan - 95 Film Ratings
Member Since: 16 Feb 2019
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Santa Barbara based INTJ and movie guy

more Recent Ratings

89 82% Million Dollar Baby (2004) - Rated 16 Feb 2019
99 99% It's a Wonderful Life (1946) - Rated 16 Feb 2019
89 82% Fight Club (1999) - Rated 16 Feb 2019
95 94% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 16 Feb 2019
92 90% No Country for Old Men (2007) - Rated 16 Feb 2019
85 58% Solaris (2002) - Rated 16 Feb 2019
79 35% The Bodyguard (1992) - Rated 16 Feb 2019
89 82% The Tree of Life (2011) - Rated 16 Feb 2019
93 92% Contact (1997) - Rated 16 Feb 2019
88 75% Wall Street (1987) - Rated 16 Feb 2019