mridgway

mridgway
Movie Buff - 100 Film Ratings
Member Since: 14 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

44 20% Battleship (2012) - Rated 13 Mar 2017
48 27% Captain America: Civil War (2016) - Rated 13 Mar 2017
62 45% The Time Machine (2002) - Rated 13 Mar 2017
51 33% The Last Samurai (2003) - Rated 13 Mar 2017
44 20% Monsters University (2013) - Rated 13 Mar 2017
50 32% Happy Feet (2006) - Rated 13 Mar 2017
59 42% Jurassic Park (1993) - Rated 13 Mar 2017
12 2% Ice Age: Continental Drift (2012) - Rated 13 Mar 2017
83 86% The Blues Brothers (1980) - Rated 13 Mar 2017
39 15% Despicable Me 2 (2013) - Rated 13 Mar 2017