mrkaves

mrkaves
Flick Fan - 11 Film Ratings
Member Since: 03 Sep 2022

more Recent Ratings

95 63% Industry (2020) - Rated 03 Sep 2022
95 63% Rap Sh!t (2022) - Rated 03 Sep 2022
100 86% House of the Dragon (2022) - Rated 03 Sep 2022
100 86% Goodfellas (1990) - Rated 03 Sep 2022
80 27% Dune (2021) - Rated 03 Sep 2022
80 27% Hustle (2022) - Rated 03 Sep 2022
100 86% Succession (2018) - Rated 03 Sep 2022
75 13% Avatar (2009) - Rated 03 Sep 2022
90 45% Dunkirk (2017) - Rated 03 Sep 2022
25 4% Thor: Love and Thunder (2022) - Rated 03 Sep 2022