Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mrknrb

Flick Fan - 45 Film Ratings

Member Since: Sep 10, 2017

Location: Hungary

more Recent Ratings
95 42% Summer with Monika (1953) - Sep 10, 2017
95 42% The Seventh Seal (1957) - Sep 10, 2017
90 26% The Virgin Spring (1960) - Sep 10, 2017
95 42% Persona (1966) - Sep 10, 2017
95 42% Hour of the Wolf (1968) - Sep 10, 2017
90 26% Fanny and Alexander (1982) - Sep 10, 2017
95 42% Cleo from 5 to 7 (1962) - Sep 10, 2017
95 42% The Collector (1967) - Sep 10, 2017
95 42% My Night at Maud's (1969) - Sep 10, 2017
95 42% Claire's Knee (1970) - Sep 10, 2017