MrLarsson

mrlarsson
Movie Buff - 129 Film Ratings
Member Since: 26 Apr 2022
Location: Halmstad, Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 60% The Cured (2017) - Rated 27 Apr 2022
100 60% The Cloverfield Paradox (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Sorry to Bother You (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Black Mirror: Bandersnatch (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Extinction (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% BlacKkKlansman (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Pacific Rim Uprising (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Pacific Rim (2013) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Prospect (2018) - Rated 27 Apr 2022
100 60% Upgrade (2018) - Rated 27 Apr 2022