mr.mamo

mrmamo
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 05 May 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 82% The Shining (1980) - Rated 09 May 2018
85 66% Fight Club (1999) - Rated 09 May 2018
85 66% Inside Out (2015) - Rated 09 May 2018
81 44% Spotlight (2015) - Rated 09 May 2018
79 33% Ex Machina (2015) - Rated 09 May 2018
90 89% Les Misérables (2012) - Rated 09 May 2018
50 1% Elle (2016) - Rated 09 May 2018
78 30% Lucy (2014) - Rated 09 May 2018
86 76% Warrior (2011) - Rated 09 May 2018
84 56% A Separation (2011) - Rated 09 May 2018