mr.miki

mrmiki
Movie Buff - 121 Film Ratings
Member Since: 12 Feb 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

97 98% Evil Dead II (1987) - Rated 12 Feb 2012
99 99% Shaun of the Dead (2004) - Rated 12 Feb 2012
90 94% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 12 Feb 2012
40 33% I, Robot (2004) - Rated 12 Feb 2012
45 38% Resident Evil: Apocalypse (2004) - Rated 12 Feb 2012
25 18% Spider-Man 3 (2007) - Rated 12 Feb 2012
20 15% Iron Man 2 (2010) - Rated 12 Feb 2012
40 33% Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Rated 12 Feb 2012
70 66% Star Trek: First Contact (1996) - Rated 12 Feb 2012
82 85% Mad Max (1979) - Rated 12 Feb 2012