mroberts29

mroberts29
Flick Fan - 24 Film Ratings
Member Since: 17 May 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 66% Role Models (2008) - Rated 17 May 2017
90 66% The Usual Suspects (1995) - Rated 17 May 2017
90 66% Star Trek Into Darkness (2013) - Rated 17 May 2017
85 35% Mrs. Doubtfire (1993) - Rated 17 May 2017
75 10% The Lost World: Jurassic Park (1997) - Rated 17 May 2017
90 66% Cinderella Man (2005) - Rated 17 May 2017
25 2% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 17 May 2017
85 35% I Love You, Man (2009) - Rated 17 May 2017
85 35% Minority Report (2002) - Rated 17 May 2017
85 35% Erin Brockovich (2000) - Rated 17 May 2017