Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
mrsdalloway

Cinema Addict - 1816 Film Ratings

Member Since: May 30, 2016

more Recent Ratings
55 37% Cruella (2021) - Jun 12, 2021
70 59% Masum (2017) - Jun 09, 2021
80 75% In Between (2016) - Jun 04, 2021
75 67% Aşk, Büyü vs. (2019) - May 29, 2021
80 75% Caramel (2007) - May 24, 2021
45 25% In a Better World (2010) - Apr 19, 2021
35 16% Eat Pray Love (2010) - Apr 07, 2021
65 51% The Father (2020) - Mar 27, 2021
75 67% Soleil O (1967) - Mar 13, 2021
60 44% Hamam (1997) - Mar 09, 2021